Kontrola nad Všetkým

Majte pod kontrolou všetko ohľadom vašeho domu priamo vo vašom vrecku ne mobilnom telefóne.

Špičkové kamery snímajú celé okolie domu a vytvárajú obraz vo vysokej kvalite. Ten si môžete pozrieť buď v reálnom čase online, alebo spätne, viac ako 2 týždne dozadu. Vďaka vysokému rozlíšeniu kamier viete prečítať aj evidenčné čísla vozidiel a sledovať ďalšie malé detaily. Kamery sú stopercentne funkčné aj v noci a pri zhoršených poveternostných podmienkach.

Moderný video-vrátnik vás notifikáciou na mobil upozorní vždy, keď niekto zazvoní ana diaľku môžete skontrolovať, o koho sa jedná. V spolupráci s inteligentným zámkom viete svoj mobilný telefón použiť aj na odomykanie dverí. Nemusíte tak nosiť klasické kľúče a nehrozí vám ich strata. Výhodou je aj možnosť odomykania dverí na diaľku.

Vďaka kvalitne zabezpečenému domu môžete vždy pokojne spávať. Nemusíte mať obavy, že niekto príde na neželanú návštevu. Inteligentný zabezpečovací systém sa spolieha na radu senzorov a kamier, vďaka ktorým máte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje v okolí domu. V prípade akýchkoľvek zistených nezrovnalostí ste ihneď informovaní a môžete okamžite zakročiť. Náš zabezpečovací systém nie je dôležitý len v prípade domu, využiť ho môžete aj v prípade bytu či firmy.

Strážni anjeli v podobe kamier a senzorov neustále dohliadajú na okolie vášho domu. Ktokoľvek by sa pokúsil neoprávnene vstúpiť do jeho blízkosti, je ihneď zaznamenaný kamerami a viete ho ľahko odhaliť.Záznam z kamier si viete pozrieť viac ako 2 týždne dozadu. Video-vrátnik vám dá vedieť o každom človeku, ktorý vám počas dňa zazvoní a inteligentný zámok umožňuje jednoducho otvoriť dvere na diaľku. V neposlednom rade, váš dom môže byť priamo napojený na pult centrálnej ochrany. V prípade alarmu a vašej neprítomnosti zásahová služba overí, či je všetko v poriadku.

Kontrola nad všetkým

Tiež sa často obávate, čo sa deje v okolí vášho domu, keď ste preč? Predsa len, dom spolu s jeho vybavením je pravdepodobne najdrahšia vec, ktorú vlastníte. Obavy z vlámania či krádeže majetku sú tak oprávnené. Inteligentné zabezpečenie vám umožňuje mať svoju domácnosť pod kontrolou neustále, nech sa už nachádzate kdekoľvek na svete. O všetkých hrozbách ste ihneď informovaní a môžete tak rýchlo zakročiť.

Benefity

  • Profesionálne riešenie
  • Inteligentný zámok s ovládaním na diaľku
  • Vysoká kvalita obrazu
  • Online prenos v reálnom čase
  • Maximálna miera zabezpečenia
  • Inovatívna ochrana proti vlámaniu
  • Možnosť spätného pretáčania záznamu až 2 týždne dozadu
  • Napojenie na pult centrálnej ochrany