Zavolajte nám

0919 294 453

Zónová regulácia kúrenia - Mabul

S našou zónovou reguláciou kúrenia získate maximálnu flexibilitu pri vykurovaní vášho domova. Užite si komfort a znížte svoje náklady na energiu s inteligentným riadením teploty, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám. Navštívte nás ešte dnes a objavte, ako môže zónová regulácia kúrenia spraviť váš domov ešte útulnejším a energeticky úspornejším.

Inteligentné riadenie teploty

Zónová regulácia kúrenia vám umožní ovládať teplotu v každej miestnosti vášho bývania zvlášť. Kúrenie je riadené inteligentným systémom, ktorý dokáže počas dňa automaticky meniť teplotu tak, aby dosiahol vyvážený pomer medzi tepelným komfortom a úsporou. Výhodou tohto riešenia je aj možnosť ovládania na diaľku. 

Zónová regulácia

môže byť použitá v prípade všetkých najčastejšie využívaných zdrojov tepla a spôsobov vykurovania. Od plynových kotlov, cez kotle na drevo, solárne kolektory, až po tepelné čerpadlá. Vhodná je pre vodné a elektrické podlahové kúrenie, klasické radiátory, elektrické konvektory a fancoily. Investícia do inteligentného riadenia vykurovania sa vám môže vrátiť už po 4 rokoch.

Až 23% úspora nákladov

Vďaka zónovej regulácii dokážete v každej miestnosti nastaviť optimálnu teplotu, aby ste zbytočne neplytvali energiou. O úsporu sa postará aj moderná riadiaca jednotka, ktorá napríklad v prípade otvorenia okna zníži vykurovací výkon. Reálne tak viete dosiahnuť úsporu až 23 % v porovnaní s kúrením bez inteligentnej zónovej regulácie.

Ovládanie na diaľku


Inteligentnú riadiacu jednotku kúrenia viete ovládať aj na diaľku. Pokojne aj z opačného konca sveta. Ak ste napríklad na dovolenke, jednotlivé miestnosti si viete tesne pred vaším príchodom vyhriať, aby vás privítali teplom domova.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Všetko Vám dodáme a nainštalujeme. Spokojne môžete využívať nové inteligentné vykurovanie Vášho domova.

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár