Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať!

Kontaktné údaje

Túžite po modernom inteligentnom bývaní, ktoré bude šetriť váš čas, peniaze a spraví život komfortnejším? Tu ste na správnom mieste. 

Problematike smart domácností sa venujeme už niekoľko rokov. Fascinuje nás, ako výrazne dokáže inteligentné riadenie domácnosti zvýšiť komfort života. A práve preto sme sa rozhodli, že tento moderný trend sprístupníme aj zákazníkom na Slovensku. 

Zariadenie smart domácnosti je komplexná záležitosť. Myslieť treba nielen na riadiacu jednotku, senzory a jednotlivé zariadenia, ale aj na prispôsobenie elektroinštalácie a mnohé ďalšie detaily. A práve v tomto vám vieme pomôcť. Disponujeme bohatými skúsenosťami z tejto oblasti, preto vám dokážeme navrhnúť optimálne riešenie na mieru. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a férovo. 

Sme certifikovaným partnerom spoločností, ktoré vyrábajú a predávajú komponenty do smart domácností. Taktiež máme technickú licenciu a oprávnenie revízneho technika. Môžete sa tak spoľahnúť, že naše riešenie bude 100 % funkčné a spoľahlivé. 

Návrhom ideálnej smart domácnosti pre vás naša práca nekončí. Postaráme sa o kompletnú realizáciu na kľúč a záručný či pozáručný servis. Stávame sa vaším partnerom, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Pokiaľ budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, prípadne vám niečo nebude fungovať, viete nás kedykoľvek kontaktovať a my vám bezodkladne poskytneme pomocnú ruku. 

Spravíme všetko pre to, aby vám systém inteligentnej domácnosti fungoval podľa predstáv a pridali ste sa medzi našich spokojných zákazníkov. 

V prípade akýchkoľvek otázok k našim službám nás neváhajte kontaktovať. Radi vám vysvetlíme všetko, čo vás zaujíma a poradíme najvhodnejšie efektívne riešenie.

Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu. 

Tím Mabul

 

... alebo použite smart solution

MABUL s.r.o.
SNP 1368 
039 01 Turčianske Teplice 

IČO: 54220351
DIČ: 2121601856

Tel: 0919 294 453
Mail: info@mabul.sk