Zavolajte nám

0919 294 453

Elektrické podlahové kúrenie - Mabul

Zabezpečenie objektov na vysokej úrovni

Kým v minulosti bolo elektrické kúrenie jednou z najdrahších alternatív vykurovania, v aktuálnej dobe dáva čoraz väčší zmysel. Vďaka pokroku v stavebných materiáloch dokážu nové nízkoenergetické domy lepšie udržiavať teplo, a tak priamoúmerne klesajú aj nároky na vykurovanie. Najlepšiu návratnosť investície prináša elektrické podlahové kúrenie. To sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou, veľmi dlhou živnosťou a viacerými používateľskými benefitmi.

 

Vysoký tepelný komfort

S naším elektrickým podlahovým kúrením nebudete len zažívať výhody efektívneho vykurovania, ale tiež získate úsporu miesta a esteticky príjemné interiéry bez rušivých vyhrievacích zariadení.

Nepríjemné studené podlahy sú v prípade podlahového kúrenia minulosťou. Po svojej domácnosti môžete chodiť aj v zime bez papúč a nohy mať pritom stále v teple.

Jednoduchá inštalácia

Podlahové kúrenie je možné integrovať takmer do všetkých typov podláh. Výška elektrickej fólie je maximálne 0,5 centimetra, nijako tak neovplyvní celkovú hrúbku podlahy. Skúsení majstri dokážu podlahové kúrenie zapojiť veľmi rýchlo, bez akýchkoľvek náročných procedúr.

Rovnomerné rozloženie teploty

Teplý vzduch je ľahší ako studený, preto prirodzene stúpa nahor. Podlahové kúrenie tak rovnomerne rozohreje vzduch v celej miestnosti, bez vírenia prachu a vzniku tepelných uzlov. Dosiahnutie požadovanej teploty vo všetkých kútoch izby je oveľa rýchlejšie ako v prípade klasických radiátorov alebo iných lokálnych zdrojov tepla.

Bezúdržbová prevádzka

Žiadne pravidelné revízie, odvzdušňovanie, či iné nepríjemné povinnosti. Podlahové kúrenie je stopercentne bezúdržbový zdroj tepla. Naviac vás poteší vynikajúcou spoľahlivosťou a životnosťou. Raz si ho necháte nainštalovať do podlahy a celý život už nič neriešite.

Rýchla a moderná regulácia

Podlahové kúrenie vám umožňuje nezávisle nastavovať teploty v jednotlivých miestnostiach. Zvoliť si viete presnú teplotu, mnohé systémy dokonca prinášajú možnosť naprogramovať si automatické vypnutie a zapnutie kúrenia.

Úspora nákladov

Investícia do podlahového kúrenia sa vám veľmi rýchlo vráti, najmä vďaka nulovým nákladom na údržbu a nízkej spotrebe elektrickej energie. Výdavky vám pomôže ušetriť aj možnosť jednoduchej regulácie teplôt v jednotlivých miestnostiach.

Riešenie na mieru

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte, ako môže elektrické podlahové kúrenie spraviť váš domov ešte príjemnejším

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Všetko Vám dodáme a nainštalujeme. Spokojne môžete využívať svoje nové podlahové kúrenie.

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár