Zavolajte nám

0919 294 453

Inžinierske siete - Mabul

Inžinierske siete na kľúč

Zavedenie inžinierskych sietí (pitnej vody, kanalizácie, elektriny, plynu a telekomunikačných sietí) na pozemok je základným predpokladom na úspešnú realizáciu stavby nehnuteľnosti. Ak váš pozemok zatiaľ nemá privedené inžinierske siete, postaráme sa o analýzu možností ich prívodu a následnú realizáciu. Zavedenie inžinierskych sietí, respektíve, ich premiestnenie na iné miesto v rámci pozemku, často vyžaduje terénne úpravy. Predovšetkým výkopové práce, spevňovanie terénu a odvoz materiálu. Všetky činnosti spojené so zavádzaním inžinierskych sietí u nás získate v jednom komplexnom riešení na kľúč.

Elektrická prípojka

Bez elektrickej prípojky sa nezaobíde žiadna novostavba. Elektrické káble sú vedené pod zemou, v hĺbke až 80 cm. V rámci realizácie elektrickej prípojky vyhľadáme najbližší bod energetickej sústavy, z ktorého privedieme vodičeaž na váš pozemok. Zabezpečíme potrebnú dokumentáciu, výkopové a terénne práce.

Plynová prípojka

Ak sa váš pozemok nachádza v blízkosti podzemných plynových rozvodov, môžete sa ku nim pripojiť. Postaráme sa o profesionálnu realizáciu prípojky v súlade so všetkými aktuálnymi normami.

Výkopové práce a odvoz materiálu

Naša firma disponuje stavebnou technikou, prostredníctvom ktorej dokážeme vykonávať terénne úpravy spojené s realizáciou inžinierskych sietí. Pri našej práci využívame mini bager, veľký bager a plošinu, na odvoz materiálu nám slúži nákladné vozidlo.

Pitná voda a kanalizácia

Prípojka pitnej vody môže byť napojená buď na verejný vodovod, alebo vlastnú studňu. V rámci našich činností vám v oboch prípadoch poskytneme spoľahlivé riešenie. Váš pozemok napojíme aj na verejnú kanalizáciu. V prípade, že nie je dostupná, vieme zabezpečiť terénne úpravy spojené s inštaláciou vlastnej čističky alebo septiku.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Zabezpečíme Vám vyhotovenie inžinierskych sietí

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár