Zavolajte nám

0919 294 453

Elektrické garniže - Mabul

Tienenie ako vo filme

Tienenie ako vo filme, s množstvom praktických benefitov. Pokiaľ ste priaznivcami závesov, určite veľmi dobre viete, aké prácne a únavné je niekoľkokrát denne ich manuálne odťahovať a zaťahovať. Práve tento problém je možné ľahko vyriešiť prostredníctvom elektrických garniží. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá a prinášajú viacero výhod. Automatizovaným riešením si výrazne uľahčíte život a dokážete ušetriť aj na nákladoch za energie.

Jednoduchá inštalácia

Elektrická garniža má prakticky rovnakú konštrukciu ako klasická, akurát na jednom z jej koncov je umiestnený malý elektromotor. Ten je však ukrytý tak, že na prvý pohľad ho ani neuvidíte. Pred inštaláciou elektrickej garniže je potrebné mať v blízkosti motora umiestnený prívod elektriny. Dostupné sú však aj modely poháňané batériou, ktoré nevyžadujú pripojenie do siete, a teda ani úpravu v elektroinštalácii. Samotná montáž do steny je rýchla a jednoduchá.

Široké možnosti ovládania

Pokiaľ máte vo svojej elektroinštalácii predpripravený ovládač v stene, elektrickú garnižu je možné ovládať prostredníctvom neho. Oveľa praktickejším a pohodlnejším riešením je však diaľkové ovládanie, respektíve integrácia do systému inteligentnej domácnosti. Vďaka tomu je možné garnižu programovať a časovať jej činnosť podľa vašich potrieb.

Pohodlie a úspora

V prípade, že elektrická garniža je napojená na systém smart domácnosti, môže automaticky odtiahnuť alebo zatiahnuť závesy v určitom čase. V zime tak skôr vpustí do interiéru slnečné svetlo, vďaka čomu nemusíte toľko kúriť a ušetríte na energiách. A naopak, v lete ju viete nastaviť tak, aby v konkrétnych hodinách dňa zatiahla závesy a zabránila tak prehrievaniu miestnosti. Prostredníctvom inteligentnej domácnosti dokážete garnižu ovládať pokojne aj z opačného konca sveta vyhodnotia ho a pošlú vám notifikáciu. K inovatívnym funkciám patrí aj detekcia tvárí a evidenčných čísel vozidiel, sledovanie tepelných zmienči sledovanie pohybu zvoleného objektu.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Zabezpečíme Vám vyhotovenie inžinierskych sietí

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár