Zavolajte nám

0919 294 453

Smarthome - Mabul

Inteligentná domácnosť

Spríjemníte si bývanie, ušetrite si čas, energiu a peniaze, zjednodušte si každodenné činnosti, chráňte svojich blízkych a majetok. To všetko vďaka jednoduchému inteligentnému systému, ktorý si zamilujete.

Svoj domov môžete vďaka našim systémom jednoducho premeniť na inteligentnú domácnosť, ktorá vám spríjemní život a ušetrí nemalé peniaze. Súčasťou inteligentnej automatizácie sú primárne nasledovné súčasti

Bezpečnosť

Vďaka inteligentnému zabezpečeniu vždy viete, čo sa vo vašej domácnosti deje. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí (dymu, vody, pohybu v interiéri) ste ihneď informovaní a môžete rýchlo zakročiť.

Vykurovanie a chladenie

Ani jediný watt energie už nevyjde navnivoč! Inteligentné riadenie vykurovania a chladenia sa postará o maximálnu účinnosť a vašu plnú kontrolu nad míňanou energiou. Pre každú miestnosť si viete nastaviť samostatné časovače a teploty.

Osvetlenie

Zo svojho mobilného telefónu môžete ovládať svietidlá v celej domácnosti. Okrem zapínania a vypínania viete meniť aj ich farbu či intenzitu, presne podľa svojej chuti a nálady. Pohodlné riešenie, ktoré si ihneď obľúbite

Žalúzie a rolety

Už žiadne vstávanie z gauču a manuálne nastavovanie žalúzií či roliet. Vďaka automatizácii si môžete tienenie nastavovať z pohodlia telefónu. Inteligentné žalúzie a rolety vedia naviac simulovať vašu prítomnosť v domácnosti, keď ste na dovolenke, čím odrádzajú zlodejov.

Záhrada

Vysychá vám trávnik a odumierajú rastliny, lebo nemáte čas pravidelne ich polievať? Automatický zavlažovací systém tieto problémy vyrieši za vás. Stačí ho raz nastaviť a následne sa už nemusíte vôbec o nič starať.

Kontrola

Majte plnú kontrolu nad svojou domácnosťou aj keď sa nachádzate na opačnom konci sveta. Inteligentná domácnosť je vybavená pokročilým kamerovým systémom, vďaka ktorému môžete neustále kontrolovať exteriér či interiér.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Vyhotovíme Vám inteligentnú domácnosť, ktorá Vám spríjemní bývanie, bude bezpečná a úsporná.

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár