Zavolajte nám

0919 294 453

Vonkajšie žalúzie - Mabul

Vonkajšie žalúzie

prispievajú k celkovému komfortu a estetike vášho domova alebo kancelárie. 

Kvalitné vonkajšie žalúzie sú navrhnuté tak, aby odolávali poveternostným podmienkam, ako sú silné vetry, dážď a slnečné žiarenie. Majú dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby.

Ponúkame Vám riešenie na mieru. My Vám žalúzie zameriame, naplánujeme, dodáme a namontujeme. 

Vonkajšie žalúzie NEVA®

Vonkajšie žalúzie a látkové rolety NEVA sú vyrábané z kvalitných západoeurópskych materiálov s najmodernejšou strojovou výbavou súčasnosti. Sú preto zárukou extremnej odolnosti a kvality pri každom produkte. Ide tak o špičkový Český produkt a najspoľahlivejšie žalúzie na trhu!

Výhody vonkajších žalúzií NEVA

Vonkajšie žalúzie C-80

Tvar žalúzie C umožňuje vďaka možnosti preklápania lamiel na obe strany presne regulovať tienenie a pustiť domov len toľko slnečných lúčov, koľko kto chce. Oproti C‑65 majú C‑80 robustnejšie lamely a zatieni tak väčšiu plochu.

Výhody:

Vonkajšie žalúzie Z‑90

Jedná sa o najpredávanejší typ vonkajších žalúzií, ktoré majú vynikajúcu schopnosť tienenia a vysokú pevnosť. Oproti Z‑70 majú Z‑90 širšie lamely, takže sa skvele hodia na tienenie francúzskych okien alebo veľkých presklených stien.

Výhody:

Vonkajšie žalúzie Z‑70

Príjemne tiché žalúzie, ktoré sa skvele hodia aj do menších izieb s malými oknami. Oproti Z‑90 majú Z‑70 viac lamiel, ktoré sú však užšie a veľmi elegantné. Vďaka menšej šírke lamiel sa hodí aj do užších priestorov vo fasáde.

Výhody:

Vonkajšie žalúzie F‑80

Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a tým, že neuberajú na svetlej výške okna, patrí F‑80 medzi obľúbený typ vonkajších žalúzií pre domácnosti aj administratívne budovy. Majú plochý tvar s nízkym paketom a sklopíte ich na obe strany.

Výhody:

Vonkajšie žalúzie S-90

Lamely žalúzií S‑90 do seba zapadajú tak, že perfektne zatienia celú miestnosť. Majú najpevnejšie lamely zo všetkých našich žalúzií, a preto sa pýšia veľkou odolnosťou. Svojím vzhľadom pripomínajú rolety, s ktorými ich môžete skvele kombinovať.

Výhody:

Vonkajšie žalúzie C-65

Pre všetkých, ktorí chcú nad tienením dokonalú kontrolu. Oproti C‑80 majú žalúzie C‑65 užšie lamely, hodia sa preto do miest s menšími alebo úzkymi oknami a sú elegantnejšie.

Výhody:

Máte záujem?

Kontaktujte nás. Žalúzie zameriame, naplánujeme, dodáme a namontujeme.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Vyhotovíme Vám inteligentnú domácnosť, ktorá Vám spríjemní bývanie, bude bezpečná a úsporná.

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár