Zavolajte nám

0919 294 453

Fotovoltika - Mabul

Efektivita až 85%

Spotreba elektrickej energie prakticky všade vo svete každým rokom rastie. Pribúdajú nové nehnuteľnosti, do popredia sa tlačia elektromobily a elektrina sa dostáva aj do sfér, kde sa v minulosti nevyskytovala. Znamená to len jedno – na verejnú sieť je kladený vysoký nápor, ktorý sa odráža aj na cenách. Pokiaľ chcete prispieť k zelenšej planéte a naviac ušetriť, optimálnym riešením je zabezpečiť si aspoň do určitej miery energetickú sebestačnosť. A práve v tomto ohľade vám vynikajúco poslúži fotovoltika. Jej úlohou je premieňať slnečnú energiu na elektrickú.

 

Investícia do budúcnosti

Z 10 panelov dokáže ročne vyprodukovať okolo 3,4 MWh elektrickej energie, pričom výkon jedného panelu je na úrovni 340 Wp.Vzhľadom na to, že ceny elektriny budú v budúcnosti s najväčšou pravdepodobnosťou už len rásť, investícia do fotovoltiky má potenciál rýchleho zhodnotenia.

Nezávislosť od verejnej siete

Určite to poznáte aj vy. Z nejakého dôvodu dôjde k výpadku verejnej siete a vy ste v danom čase ako paralyzovaní – nemôžete variť, pracovať, používať wi-fi a elektronické spotrebiče. Pokiaľ máte dom vybavený fotovoltikou, od takýchto problémov budete ukrátení. Stačí slnečné žiarenie a o elektrickú energiu máte postarané.

Výhodné vykurovanie

Najlepším riešením je kombinovať fotovoltiku s efektívnym elektrickým podlahovým vykurovaním. Kúrenie tak máte prakticky zadarmo a s energiou môžete hospodáriť tak, ako vám to najviac vyhovuje. Prebytok elektriny viete púšťať do bojlera na zohrievanie vody, vďaka čomu ani 1 Wh nevyjde navnivoč.

Príspevok od 500 € do 4025 €

Na inštaláciu fotovoltiky na vašu nehnuteľnosť vám vieme vybaviť dotáciu vo výške až 4025 €. Vďaka nej sa vám vstupná investícia dokáže vrátiť ešte o niečo skôr. 

Dôvody, prečo kombinovať fotovoltiku s elektrickým podlahovým vykurovaním

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Všetko Vám dodáme a nainštalujeme. Spokojne môžete využívať svoju novú fotovoltiku

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár