Zavolajte nám

0919 294 453

Kamerové systémy - Mabul

Vaša bezpečnosť pod kontrolou

Zabezpečte si jasné a detailné záznamy so špičkovými kamerami s vysokým rozlíšením. Bezpečnostné kamery sú navrhnuté tak, aby poskytovali ostrý obraz aj v náročných svetelných podmienkach.

Živé sledovanie cez mobilnú aplikáciu

Máte neustály prístup k svojmu domovu alebo podniku prostredníctvom našej mobilnej aplikácie. Sledujte živé záznamy a prijímajte upozornenia kedykoľvek, kdekoľvek.

Inteligentné IP kamerové systémy

Štandardné kamery však prinášajú nepraktickú nevýhodu – na to, aby ste odhalili neželanú aktivitu, musíte ich neustále sledovať. Prípadne, zdĺhavo analyzovať uložené záznamy. Tento problém vám umožnia jednoducho obísť inteligentné kamerové systémy. Tie sú založené na moderných IP kamerách, ktoré disponujú pokročilými funkciami automatického vyhodnocovania obrazu. Samotná kamera, prípadne NVR rekordér záznamu, analyzuje obrazové dáta a dokáže odhaliť neželanú aktivitu. Pri zistení akýchkoľvek nezrovnalostí vám systém pošle notifikáciu. Vy tak o všetkom viete v reálnom čase a môžete okamžite zakročiť.

Jednoduchá inštalácia

IP kamerový systém je založený na komunikácii a prenose dát prostredníctvom internetu, preto sa ľahko inštaluje na všetky typy nehnuteľností. Ak je vaša domácnosť vybavená inteligentnou elektroinštaláciou, kamerový systém je možné do nej integrovať a prepojiť ho tak s ďalšími smart funkciami. Napríklad s alarmom.

Pokročilé inteligentné analýzy

Funkcia perimeter a „tripwire“ umožňuje kamerám sledovať pohyb v definovanej ohraničenej oblasti. Ak kamery v určitom čase zaznamenajú neočakávaný pohyb, vyhodnotia ho a pošlú vám notifikáciu. K inovatívnym funkciám patrí aj detekcia tvárí a evidenčných čísel vozidiel, sledovanie tepelných zmienči sledovanie pohybu zvoleného objektu.

Efektivita a bezpečnosť

Inteligentný IP kamerový systém vám pomôže spoľahlivo zabezpečiť nielen vašu nehnuteľnosť, ale aj iný majetok. Kamerový záznam je jedným z najlepších dôkazových materiálov. Využiť ho viete taktiež na sledovanie aktivity vašich zamestnancov, prípadne zákazníkov. Na základe získaných dát viete odhaliť rôzne problémy a pracovať na zlepšení efektivity.

Spoľahlivé fungovanie


Inteligentné kamerové systémy využívajú pokrokový hardvér a softvér, ktorý zabezpečuje bezchybnú funkcionalitu za každých okolností. Dokonca, aj v prípade nepriaznivého počasia alebo v noci. Pri analýze obrazu sa vyhodnocuje množstvo faktorov, aby sa predišlo falošnému poplachu.

Ako pracujeme?

Krok 02

Ozvite sa nám

Zavolajte nám alebo napíšte. Môžete využiť aj kontaktný formulár nižšie.

Step 02

Navrhneme Vám riešenie

Navrhneme Vám riešenie na mieru. Ak to bude potrebné, dohodneme si s Vami osobné stretnutie.

Krok 04

Všetko pripravíme

Vytvoríme Vám cenovú ponuku a dohodneme si termín dodania a inštalácie.

Krok 05

Dodanie služby

Všetko Vám dodáme a nainštalujeme. Spokojne môžete využívať svoj nový kamerový systém.

Máte záujem o nezáväznú ponuku?
Zavolajte nám: 0919 294 453

Awesome Image
Awesome Image

Napíšte nám

Kontaktný formulár